Cześć! Mam na imię Dominika i stworzyłam tę stronę z myślą o tych, którzy chcą zacząć lub kontynuować naukę hiszpańskiego i katalońskiego. Zajrzyj do mojej oferty i sprawdź, czy to coś dla Ciebie!

Mój autorski format lekcji wygląda następująco:

 • Na pierwszym spotkaniu opowiesz mi o tym, czego chcesz się uczyć, do czego jest Ci potrzebny język (Szukasz pracy w konkretnym sektorze? Masz znajomych hiszpańskich i brakuje Ci słownictwa przy spotkaniach przy kawie? A może dopiero stawiasz pierwsze kroki i nie wiesz, od czego zacząć?...). Chcę się dowiedzieć tez, jak się lubisz uczyć (Jesteś wzrokowcem? Słuchowcem? Masz czas na słuchanie nagrań audio, ale nie bardzo na czytanie?) Opracuję Ci na tej podstawie indywidualny tok nauki.
 • Lekcja online („w realu” tylko w Vilanova i la Geltrú), w czasie której jak najwięcej mówisz, a ja słucham Cię uważnie i notuję. A Ty notujesz różne przydatne wyrażenia, idiomy, słownictwo, których się ode mnie nauczysz.
 • W funkcji tego, co zaobserwowałam u Ciebie w czasie lekcji, oraz Twoich celów związanych z nauką, przygotowuję Ci materiał do pracy samodzielnej: do przeczytania, odsłuchania, obejrzenia, przećwiczenia… Ilość „pracy domowej” dostosujemy do Twoich możliwości czasowych.
 • Wysyłasz mi pracę domową, a na następnej lekcji omawiamy, sprawdzamy, wyjaśniamy wątpliwości. Dalej rozmawiamy na interesujące Cię tematy. Ja notuję, przygotowuję dla Ciebie następną lekcję… i tak kroczymy do przodu, a Ty robisz postępy w kierunku, który Cię interesuje, i w Twoim rytmie!

Oferuję też:

 • Godzinne konwersacje (bez prac domowych ani materiałów – po prostu rozmawiamy na interesujące Cię tematy, co pozwoli Ci nabrać praktyki w mówieniu)
 • Klasyczne lekcje „z książką”

Przede wszystkim dlatego, ze uwielbiam uczyć i daje mi głęboką satysfakcję obserwowanie, jak robisz postępy 🙂 Poza tym, naprawdę „ogarniam temat”: mieszkam w Hiszpanii od 14 lat, tu studiowałam, a teraz pracuję używając na co dzień hiszpańskiego i katalońskiego. Tu możesz dowiedzieć się więcej o mnie. 

„Od kilku miesięcy uczęszczam na zajęcia z j. hiszpańskiego prowadzone przez Dominikę – WOW! J Zajęcia są zaplanowane, dynamiczne i ciekawe, a materiały opracowane są w sposób bardzo czytelny, rzetelny (odnosząc się do źródeł-autorytetów z dziedziny nauki o języku) i interesujący! (bazując na przeróżnych tekstach, filmikach, ćwiczeniach). Dominika, dzięki swojemu zaangażowaniu, doświadczeniu i empatii, każdego ucznia traktuje indywidualnie, co jest, moim zdaniem, największą zaletą zajęć.  Skupia się na potrzebach studenta, jego zainteresowaniach i przyglądając się ich ulubionym sposobom nauczania, skutecznie motywuje do nauki. Szczerze polecam!! - Aneta”

„Przez wiele lat zajmowałem się uczeniem języka obcego, więc jako uczeń doceniam zarówno pasję Dominiki do języków, jej talent dydaktyczny czy wyczucie, jak i dużą wrażliwość na kwestie kulturowe, które przecież stanowią nieodłączną część nauki języka. Jako poliglotka Dominika doskonale rozumie wyzwania stojące przed uczniami i potrafi bardzo sprawnie pomóc im pokonać bariery stojące na drodze do biegłości językowej. Otrzymujemy więc pełen pakiet - od fachowej wiedzy gramatycznej po ciekawostki dotyczące języka potocznego, a to wszystko podane w atrakcyjnej (i okraszonej sporą dawką poczucia humoru) formie, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Bardzo serdecznie polecam! - Kacper”

„Lekcje z Dominiką są bardzo profesjonalne, szyte na miarę, dopasowane do potrzeb ucznia. Dominika jest BARDZO cierpliwa a jej zajęcia ciekawe i intensywne. Szczerze polecam 😊 - Ania”

Pierwsza lekcja GRATIS!  A potem:

 • Lekcja indywidualna online 60 min + materiały, praca domowa: 20€
 • 2 lekcje w tygodniu: 35€
 • 3 lekcje w tygodniu: 50€
 • „Lekcje z książką”: 15€/60 min
 • Konwersacje: 10€/60 min

domidittwald@gmail.com

Telefon i WhatsApp: +34 676 434 823